Sorularınız için:
+90 212 291 99 66 info@anturizm.com

About

Kampanyalar

TUNUS TURU

VİZE YOK

1.GÜN: İstanbul Atatürk havalimanında; uçuş saatinden 2 saat önce valiz ve bilet işlemlerinizi tamamlamanız ardından; TUNIS AIR’in TU 217 sayılı seferi ile İstanbul’dan Tunus’a uçuş. Tunus Kartaca  Havalimanı’na varışınız ardından, pasaport ve bagaj işlemlerinizi tamamladıktan sonra, yerel rehber tarafından karşılanma ve araçla Hammamet’teki otelinize transfer. Akşam yemeği ve konaklama Hammamet’te otelinizde.

2.GÜN: Sabah kahvaltısının ardından Hammamet’in muhteşem ince kumlu plajında dinlenme ve denize girme imkanı için otelde serbest zaman. Dilerseniz ekstra  düzenlenecek Çöl’de Safari turuna veya başkent Tunus, antik kent KARTACA vb. çevre turlarına katılma imkanı (ekstra tur detayları aşağıdadır).Akşam yemeği ve konaklama Hammamet’te otelinizde. Akşam ayrıca Hammamet’e bulunan yerel el işi ve hediyelik eşyaların satıldığı, Medine Pazarında alış veriş yapabilir, kumarhane veya barları gezebilirsiniz.

3.GÜN: Sabah kahvaltısının ardından Hammamet’in muhteşem ince kumlu plajında dinlenme ve denize girme imkanı için otelde serbest zaman. Dilerseniz ekstra  düzenlenecek Çöl’de Safari turuna veya başkent Tunus, antik kent KARTACA vb. çevre turlarına katılma imkanı (ekstra tur detayları aşağıdadır).Akşam yemeği ve konaklama Hammamet’te otelinizde. Akşam ayrıca Hammamet’e bulunan yerel el işi ve hediyelik eşyaların satıldığı, Medine Pazarında alış veriş yapabilir, kumarhane veya barları gezebilirsiniz.

4.GÜN:    Uçuş saatinizden 3 saat önce, otelinizden Tunus Kartaca Havalimanına transfer. TUNISAIR’in TU 216 sayılı seferi ile TUN/İST uçuşu, İstanbul Atatürk Havalimanı'na varış ve hizmetlerimizin sonu.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER :

-TUNUS AIR ile İSTANBUL/TUNUS/İSTANBUL Uçuşları

-Havalimanı vergisi

-Tunus’ta Havalimanı/Otel/Havalimanı Transferleri

-Seçtiğiniz otelde 3 gece yarım pansiyon veya her şey dahil konaklama

-Türkçe yerel rehberlik hizmetleri

-Zorunlu seyahat sigortası

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER :

-15 TL Yurt dışı çıkış harcı

-Kişisel harcamalar ve otel ekstra harcamaları

-Ekstra düzenlenecek çevre gezileri ve akşam programları

<< < 4 5 6 7 8 > >>