Sorularınız için:
+90 212 291 99 66 info@anturizm.com

About

Kampanyalar

KURBAN BAYRAMINDA GÜNEY İTALYA

GÜNEY İTALYA 

 

05 KASIM C.TESİ: İSTANBUL-NAPOLI-SORRENTO          

08:00’da Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde buluşma. Türk Hava Yolları’nın TK 1879 sefer sayılı uçağı ile  10:35’te  Napoli’ye  hareket. 12:05’ te Napoli’ye varış.  Varışta rehberimiz tarafından karşılanma ve özel otobüsümüzle Sorrento’daki otelimize yerleşme. Yunanlılara göre, Sorrento körfezi cazibesini bir zamanlar bu sularda yaşamış olan deniz kızlarından almıştır. Bu körfez  önce, kıyılarına en güzel villaları yaptıran  eski Romalıları, daha sonra Avrupa  seyahatleri sırasında buraya mutlaka uğrayan  Goethe, Wagner, Nietzsche gibi önemli şahısları büyülemiştir.  Tur sonrası serbest zaman.   Geceleme otelimizde.

06 KASIM Pazar:  SORRENTO (AMALFİ – RAVELLO – POSITANO)

Kahvaltıdan sonra  serbest zaman. Dileyenler ekstra olarak düzenlenecek Ravello, Amalfi, Positano kasabalarını içeren Amalfi körfezi turuna katılabilirler. İlk durağımız doğal güzellikleri içinde barındıran Villa Rufolo ziyareti ile Ravello Kasabası. Daha sonra Amalfi’yi ziyaret. Amalfi ‘nin kuruluş hikayeleri arasında en çok yaygın olanı, şehrin Roma kökenli olduğudur. Costantinopoli’ye giden  bir kaç Romalı ailenin, fırtına esnasında sığındıkları bu koyda Amalphia şehrini kurdukları anlatılır. Günümüzde Amalfi deniziyle, eşsiz manzaralarıyla, misafirperverliği ile dünyaca ünlü bir kasabadır.  Positano   bir çok ünlü film yönetmeninin esinlendiği Positano, dikey kasaba olarak adlandırılmıştır, çünkü birbiri üstüne göğe doğru tırmanan rengarenk evlerden oluşur.  Tur sonrası otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.

07 KASIM P.tesi:   SORRENTO (NAPOLI -  POMPEI)

 

 

Kahvaltıdan sonra serbest zaman.  Dileyenler Ekstra olarak düzenlenecek Napoli-Pompei turuna katılabilirler. Lavlar altında kalmış Pompei kasabasını ziyaret. Vezüv Yanardağının eteklerinde bulunan Pompei kasabasının harabelerini ziyaret. MS. 79 yılında Vezüv’ün patlaması ile lavların ve küllerin altında kalan şehir 1748 de başlayan kazılarda, bütün canlılığı ile ortaya çıkarılmıştır. Küllerin altında kaldığı için şehrin bütün binaları, duvar freskleri, mozaikleri olduğu gibi kalmıştır. Hamamları, tapınakları, fırınları, sokak barları, soylu evleri, forum alanı, çok sayıda genel evi içlerindeki tüm iyi korunmuş freskleriyle görülebilmektedir. Pompei gezildikten sonra Napoli’ye hareket.  Panoramik şehir turu. Tur sonrası otelimize dönüş ve geceleme otelimizde.

08 KASIM SALI:      SORRENTO (CAPRI)

Kahvaltıdan sonra serbest zaman. Dileyenler ekstraolarak düzenleyeceğimiz tam gün Capri turunakatılabilirler.. Sorrento limanına varış. Limanda bizeCapri’de eşlik edecek olan rehberimizle buluşma ve hızlı vapur ile hareket. Varışı takiben küçük  otobüslerle adanın en yüksek noktası olan Ana Capri’ ye çıkış ve Villa San Michele’yi ziyaret. Öğle yemeği için serbest zaman.Öğleden sonra Augusto’nun bahçelerini ve Capri’nin ünlü meydanını ziyaret. Akşamüstü otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.

09 KASIM   ÇARŞAMBA:   SORRENTO - NAPOLI -İSTANBUL

Kahvaltıdan sonra Napoli  Hava Limanına  transfer. Türk Hava Yolları’nın  TK 1880 sefer sayılı uçağı ile 13:05’de  İstanbul’a hareket. Türkiye saati 16:20’de İstanbul’a varış.

 

EKSTRA TURLAR:

Napoli – Pompei turu tam gün kişi başı  95,00.-Euro

(Fiyata dahil olan hizmetler: Özel otobüs, lokal rehber, Pompei girişi)

 Amalfi, Ravello,Positano turu tam gün kişi başı 85,00.-Euro

(Fiyata dahil olan hizmetler: Özel Otobüs , lokal rehber, Amalfi Manastır, Tekne turu, Villa Rufolo)

Capri turu tam gün kişi başı 95,00.-Euro

(Fiyata dahil olan hizmetler: Sorrento liman transferleri, Capri Adası tekne ücreti, adada minibus ile dolaşım ücreti, San Michele ve Anacapri giriş ücretleri

 

Ücretler :

İki kişilik odada kişi başı

945.00

  

Tek kişilik oda

1050.00

 

 

 

<< < 2 3 4 5 6 7 8 > >>